השכרת משרד ליום בשבוע – חסכון אדיר בהוצאות העסק

אתם עובדים בדרך כלל מהבית ו/או עובדים על סטארט-אפ, מתוכננות לכם כמה פגישות באופק, ואתם מאד רוצים (בין היתר) לוק ייצוגי ומרשים.
נשמע לכם מוכר? אם כך אתם בהחלט יכולים להגשים את המטרה. אתם יכולים לשכור משרד ליום אחד בשבוע או לכמה ימים, ולשלם רק על הימים שבחרתם מבלי  לשלם שקל אחד יותר.

אם אתם מקיימים בדרך כלל פגישות עם לקוחות רק פעם בשבוע, או אם אתם עסק חדש, אין טעם להחזיק משרד שלם שאינו בשימוש רוב ימות החודש.
האפשרות לשכור משרד ליום אחד תמורת מחיר סמלי (אפשר גם להשכיר משרד לפי פר שעה) במקום לשלם על חודש שלם – היא מושלמת.
בנוסף, אתם מרוויחים משרד מפואר עם טרקלין מרשים ועמדת מזכירות
בבניין מתוחזק, במיקום הכי מרכזי ומבוקש בראשון לציון.

"להיות בלי – להרגיש עם".

כך תרוויחו בנוסף גם רושם, נוחות ושקט במחיר סמלי.
למשל במקום לשכור משרד לטווח ארוך ולהיפרד מ4,000 ₪ דמי שכירות בחודש, אפשר לשלם רק על יום אחד. יתרון נוסף ומשמעותי של השכרת משרד ליום אחד, הוא שבעלי עסקים יכולים להרוויח משרד יוקרתי לשעה אחת, ליום אחד, לשבוע אחד או לחודש אחד – בלי סיכונים והוצאות מיותרות. השכרת משרד לפי שעה מאפשר לכם לבחון את סביבת העבודה, את התאמת העסק למיקום ורק אז לשלם עבור רק מה שאתם צורכים בפועל.
כך נחסכות הוצאות בשווי אלפי שקלים בחודש. ויש עוד יתרונות: אין צורך לקנות ריהוט למשרד ומכשור מתקדם לחדרי ישיבות, אין צורך לשלם לחברת ניקיון וחברת שמירה ואין צורך לחתום על חוזה ארוך טווח, אלא פשוט להשכיר משרד ליום ופשוט להתחיל לעבוד.

אז לפני שאתם ממהרים לשכור משרדים יקרים ומתחייבים לשנה, הכירו את מתחם המשרדים אופיקס בראשל”צ המעניק לכם אין סוף של אפשרויות להשכרה במתחם אחד ענק: חדרי ישיבות מפוארים, טרקלין עסקים לפגישות, עמדות קבועות לעבודה בחללים משותפים –  אחד הטרנדים העולמיים החמים בתחום המשרדים להשכרה, משרדים פרטיים לאדם אחד ועד 8 אנשים ועוד.
לתקופות גמישות בין שעה ועד לשנה ועם מחירים משתלמים מאד.

משרד פרטי משלך, לזמנים שבחרת ורצית – הופך כל פגישה או עבודה למקצועית, ממוקדת ויעילה. חסכון ניכר בעלויות, ללא תשלום והתחייבות למשרד קבוע לאורך כל החודש או השנה, אלא רק לפי צורך. פתרון נפלא ומשתלם לכל בעל עסק.

אם אתם רוצים לעבור לליגה של העסקים הגדולים במחיר לשעת משרד (החל מ- 90 ש"ח + מע"מ) כדאי שנכיר.
אנחנו יושבים במתחם העסקים בראשון לציון ואצלנו תוכלו להשכיר משרד לשעה או יותר, על פי הצורך שלך במחיר השווה לכל כיס.
נשמע לכם מעניין? אתם מוזמנים לתאם פגישה או פשוט חייגו – 03-9664646