מנהלים עסק קטן? על משרד וירטואלי שמעתם?

חבילה כתובת וירטואלית לחודש רק 1000 + מע"מ

כתובת עסקית

כתובת משרד לשימוש החברה פתרון מושלם לכל עסק הצריך כתובת רשומה.

משרד העומד בדרישות תמ"ת - מתאים לחברות כח אדם

גישה לנכים / שירותים צמודים /ישיבת המתנה /מותנה בחוזה לשנה

שירותי דואר

פתיחת תיבת דואר סריקת הדואר ושמירתו.

הטבה מיוחדת

מבצע תחילת שנה 600 ש"ח + מע"מ בחודש

אם אתם פרילאנסרים ובעלי עסקים קטנים ועדיין אין לכם משרד – כדאי שתקראו את זה.לא מעט בעלי עסקים קטנים עובדים מהבית או מבתי קפה מכיוון שזו סביבת עבודה נוחה וזולה שאינה כרוכה בהוצאות גבוהות. אבל (!) יש עוד מרכיבים חשובים שיש לקחת בחשבון – כמו מה נוכחות עסקית חכמה?

יתרונות של משרד וירטואלי

משרד וירטואלי מאפשר ליהנות מכל היתרונות והשירותים של משרד פיזי, ללא הצורך לשכור או לתחזק מבנה פיזי. המשרד הווירטואלי מספק כתובת עסקית מקצועית, אשר ניתן להשתמש בה על גבי אתר האינטרנט, חשבוניות ועוד. כמו כן, הוא ניתן להזמין שירותי משרד נלווים כגון פקס, הדפסות וכד'. המשרד הווירטואלי מהווה פתרון יעיל וחסכוני עבור עצמאים, סטארט-אפים ועסקים קטנים, מאחר שהוא חוסך בעלויות תפעול גבוהות של שכירת ותחזוקת מבנה פיזי. הגמישות היא יתרון משמעותי נוסף.

משרד וירטואלי בראשון לציון

השילוב המושלם בין עבודה מהמשרד לעבודה מהבית!

שומרים על התדמית בלי לצאת מהבית המשרד הוירטואלי מעניק מענה מושלם ביותר למשרדים תוך הקפדה על מסגרת תקציבית ושמירה על חזות עסקית מושלמת. בתקופה בה כולם מבינים את חשיבות התדמית העסקית, יש יתרון משמעותי לכתובת משרדית קבועה , כמו כן קיימת גם אפשרות לתיאום שעתי של חדרי ישיבות או משרד יומי לפגישות והכל בלי לשלם הוצאות ענק מידי חודש על תחזוקה של משרד.

מהו בעצם משרד וירטואלי?

משרד וירטואלי הוא חלק מסביבת העבודה המספק לבעלי עסקים שירותים, חלל וטכנולוגיה, בהתאמה לצרכים של העסק ובכך, מייעל את ההתנהלות העסקית ומסייע בהרחבת העסק מבלי לשאת בהוצאות הגבוהות הכרוכות בניהול משרד פרטי.

משרד וירטואלי מעניק לבעלי עסקים כתובת פיזית ושירותים הקשורים למשרד, ללא התחייבות לשכירות ארוכה ולצוות אדמיניסטרטיבי שעובד בתשלום. 

עם משרד וירטואלי, בעלי עסקים יכולים לעבוד מכל מקום ולקבל כתובת דיוור, חדרי ישיבות, ועידת וידיאו והכי חשוב: כתובת רשמית של בית העסק שהיא גם הדרך הקצרה והמקצועית ביותר לקבלת רישיון עסק (כחלק מדרישות הסף של משרד העבודה).

כך יש לך אפשרות למקם את העסק שלך במיקום הטוב ביותר עם כתובת אמינה ושירות טיפול בדואר, וכל זה בעלות סמלית השווה לכל כיס.

אצלנו באופיקס תוכלו להשכיר משרדים לפגישות, ראיונות ולכל מטרה אחרת, ברמה של 5 כוכבים, הכל כלול ובמחיר משתלם!
משרדים המיועדים לאדם אחד עד שמונה אנשים ועמדות קבועות בחללי עבודה משותפים עם אינטרנט חופשי במהירות 100 מגה + כתובת עסקית.

בנוסף, השירותים שלנו מציעים לבעלי עסקים גם חדרי ישיבות מאובזרים ומפוארים, טרקלין עסקים, מטבחים מאובזרים, חלל מעוצב והכל במיקום המרכזי של ראשון לציון עם חניה חופשית ללקוחות ולעובדים,

מחיר FIX שווה ביותר ושכירות גמישה עד שנה!